Головна > Про підприємство > Про підприємство
Карта сайта
УкрРус
Про підприємство
about_01
Загальний вид центральної площі КРЗ
і «Музею історії і трудової слави заводу» (перший поверх)
 
about_02
Обробний центр Івановського машинобудівного заводу
в цеху механічного виробництва


about_03
Робоче місце конструктора

Відкрите акціонерне товариство «Київський радіозавод» засновано в 1996 році в результаті реструктуризації Виробничого об’єднання «Київський радіозавод». Підприємство розташовано в промисловому районі м. Києва Дарниці.

Найближчими виробничо-технічними партнерами АТ «Київський радіозавод» є акціонерні товариства: «Науково-виробничий комплекс «КУРС»«ЕЛМІЗ» і «Енергетик» (у минулому відповідно Конструкторське бюро, складальне виробництво, відділ комплексних випробувань і гарантійного обслуговування, служба головного енергетика ПО «Київський радіозавод»), які засновані також в 1996 році в результаті реструктуризації ВО «Київський радіозавод».

Всі ці підприємства розташовані на одній виробничій площадці за однією  поштовою адресою.

До складу  АТ «Київський радіозавод» входять:

 • механічне  виробництво, у складі п'яти госпрозрахункових виробничо-технічних комплексів:
  • ВГСП «Ливарник», www.livarnik.com.ua
  • ВГСП «Механік», www.vtk-mehanik.com.ua
  • ВГСП «Спецштамп», www.spezshtamp.kiev.ua
  • ВГСП «Металіст», http://metalist.org.ua/
  • ВГСП «Спецмеханіка», 
   які виконують всі види токарських, фрезерних, штампувальних, шліфувальних робіт на універсальних металообробних верстатах і верстатах із ЧПУ,  
 • цех гальванічних і лакофарбових покриттів;
 • монтажно-складальне виробництво - спеціалізується на виготовленні електронно-побутової техніки, виробів виробничо-технічного призначення, а також спеціальної техніки.

До складу підприємства входять також конструкторсько-технологічне бюро, Центральна заводська лабораторія, служби технічного контролю, інженерного супроводу та технічного й комерційного обслуговування виробництва.

Підприємство має у своєму розпорядженні всі види сучасних технологій щодо проектування складної електронної техніки та електро-механічних виробів,  у тому числі приладів точної механіки, а інженерно-технічний і робітничий персонал мають великий досвід щодо виготовлення такої складної наукомісткої продукції.

На території АТ «Київський радіозавод» розташований «Музей історії і трудової слави заводу», в якому представлені експозиції і матеріали щодо формування ВО «Київський радіозавод», починаючи з 1953 року до його реструктуризації в 1996 році.

 
 
 
© 2018 ПАТ "Київський радіозавод". Всі права захищено.
© Дизайн - Спейс-ІнформВхід