Головна > Производство и продукция > Производство лифтов
Карта сайта
УкрРус
Производство лифтов

ВАТ «Київський радіозавод» в рамках спільної господарської діяльності СГД ВАТ «Київський радіозавод» та ТОВ «Браво СТ» розпочали виробництво сучасних ліфтів та ескалаторів, об’єднавши науково-технічний потенціал, досвід виробництва, виробничі потужності ВАТ «Київського радіозаводу» та новітні розробки в ліфтобудуванні компанії ТОВ «Браво СТ».

ВАТ «Київський радіозавод» пропонує на ринок розширену лінійку електричних та гідравлічних ліфтів «БРАВО» від 50 кг до 25000 кг, швидкістю від 0,5 м/с до 6,0 м/с та ескалаторів (дозвіл Держгірпромнагляду №455.08.32-29.22.1 від 11 квітня 2008 року, №309.09.32-29.22.1 від 26.03.09., ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції АВ №441784 від 11.11.08.).

lift_001  lift_002

Для компанії пріоритетним є проектування та виготовлення, як базових серійних, так і нестандартних, індивідуальних ліфтів. В своїх розробках компанія застосовує новітні, прогресивні світові та власні розробки, застосовує найкращі європейські комплектуючі.

ВАТ «Київський радіозавод» пропонує повний комплекс робіт з проектування та виробництва ліфтів, ескалаторів та ліфтових шахт різної складності, виконання монтажних робіт, проведення модернізації ліфтів, гарантійне та післягарантійне обслуговування ліфтів та ескалаторів власного виробництва.

В даний час ВАТ «Київський радіозавод» має розроблені пасажирські ліфти від 250 кг до 5000 кг, швидкістю від 0,5 м/с до 4,0 м/с, лікарняні ліфти, автомобільні, вантажні ліфти від 50 кг до 25 тон, ліфти електричні (нижнє та верхнє машинне приміщення, без машинного приміщення). Великий перелік панорамних ліфтів будь-якої складності та ком-плектації.

Розроблена власна концепція ліфтів без машинного приміщення із застосуванням лебідок Німецької компанії "Ziehl-Abegg AG", Італійських компаній Prisma S.r.l. та A.Sassi S.r.l. під назвою «Bravo Sonic» (альтернатива Kone monospase) та ліфтів з нижнім машинним приміщенням, під назвою «Mini falcon», що є гідною альтернативою розробкам компаній Kone та французькому Otis.

lift_005  lift_007  lift_008

lift_003  lift_004

Розроблений широкий спектр гідравлічних ліфтів на базі гідравлічної системи Італійської компанії Wittur Hydraulic Drives S.r.l., як прямої дії так і з поліспасними системами 2:1 та 4:2, прості та телескопічні, вантажністю пасажирських ліфтів від 100 кг до 5000 кг, швидкістю до 1,0 м/с та вантажних ліфтів до 25 тон.

Висота підіймання – стандартно до 18 м, по спеціальним проектам – максимально до 24 м.

Універсальна концепція побудови ліфтів дозволяє виготовлювати ліфти та ліфтові шах-ти, як для стандартних будівель, офісних та готельних приміщень, так і для індивідуальних будинків та котеджів з різними умовами складності будівництва та експлуатації.

Індивідуальний підхід дозволяє виготовлювати ліфти любої складності, купе кабіни любого розміру, типу та оздоблення, від стандартного фарбування полімерною фарбою до оздоблення купе кабіни різноманітними типами нержавіючої сталі, інкрустація стін декором та дорогоцінними сортами деревини. Виготовлення покриття підлоги від простого лінолеуму до мармуру та граніту.

lift_009  lift_010  lift_011  lift_012

Кожний ліфт компанії ВАТ «Київський радіозавод» – інженерний та естетичний шедевр. Це ліфт який без додаткових зусиль буде безвідмовно працювати кожний день, з першого дня запуску та в продовж 25 років. Компанія ВАТ «Київський радіозавод» та її працівники гарантують це!

lift_013  lift_014  lift_015  lift_016

lift_017  lift_018  lift_019

Застосування у своїх проектах дверей Італійської компанії Prisma S.r.l. дає можливість проектувати та виготовлювати ліфт вантажністю до 20 тон, з дверним отвором 6х6 метрів, виготовлювати панорамні ліфти зі скляними та круглими дверима.

Універсальна електрична система Італійської компанії DMG S.r.l. включає в себе повний перелік новітніх досягнень в ліфтовій електроніці та дозволяє індивідуально підбирати системи контролю та управління ліфтом, від типу, розміру та кольору кнопок, до системи позиціювання ліфта та системи автоматичної аварійної евакуації пасажирів, при відключенні електричного струму. На висотні та швидкісні ліфти застосовується унікальний контролер Швецької компанії P Dahl Elektronik & Data AB.

lift_020  lift_021  lift_022

Компанія надає замовнику найширший вибір кнопок, табло, від кольору оздоблення до кольору підсвічення, від системи розміщення постів управління та етажних табло до матеріалу оздоблення. З додатковими можливостями (мова Брайля, розміщення постів управління зручними для інвалідів, тощо).

lift_023  lift_024  lift_025  lift_026

Компанія застосовує найкращі детектори дверей, блок аварійної евакуації пасажирів, блок аварійного зв’язку з аварійними службами (програмується до 8 телефонних номерів аварійних служб), голосові помічники, зв'язок ліфта з обслуговуючою організацією через Інтернет, GSM та інші комунікаційні зв’язки.

lift_027  lift_028  lift_029

Компанія застосовує системи безпеки ліфтів та ліфтове обладнання найкращих єв-ропейських виробників таких як Cobianchi Liftteile AG, P.F.B. mechanical lift components, Schlosser, Henning GmbH та інші.


lift_032  lift_030  lift_031

ТОВ «БРАВО СТ» є офіційним представником в Україні таких відомих європейських компаній як MARAZZI S.r.l., Prisma S.r.l., P.F.B. mechanical lift components, Cobianchi Liftteile AG, DMG S.r.l., P+S Polyurethan-Elastomere GmbH & Co. KG та інші, тому компанія гарантує якість продукції та при потребі швидку поставку комплектуючих.

Кваліфіковані спеціалісти монтажного управління компанії готові приступити до виконання робіт з монтажу, демонтажу, модернізації та обслуговування ліфтів любої складності та будь-якого виробництва.

Кожний ліфт ВАТ «Київський радіозавод» є індивідуальним, унікальним проектом! При цьому компанія проводить гнучку, індивідуальну цінову політику по відношенню до своїх замовників, з урахуванням їх потреб та побажань.

Підготовлені спеціальні проекти модернізації та проекти для ліфтів соціального житла.

Технічні відмінності ліфтів ВАТ «Київський радіозавод»:

1. Індивідуальний підхід до кожного ліфта. Гарантована якість.

2. Базова трирічна гарантія на всі ліфти «БРАВО», які змонтовані та будуть обслуговуватися компанією ВАТ «Київський радіозавод».

3. Застосування сучасних систем безпеки та контролю дозволяє виконувати ліфти з мінімальним приямком, та мінімальною висотою верхнього поверху, мінімальними міжетажними проміжками.

4. Виконання ліфтів з гідравлічних приводом та ліфтів без машинного приміщення дозволяє обходитись без машинного приміщення.

5. Всі ліфти компанії втілюють в себе найкращі сучасні ліфтові розробки та мають найкращі європейські комплектуючі.

6. Застосування найкращих контролерів (спільна розробка ВАТ «Київський радіозавод» – DMG s.r.l. 2008 року), з інтегрованим блоком аварійної евакуації пасажирів, опти-чне позиціювання та позиціювання за допомогою енкодера. Повністю підготовлена елект-ропроводка. Застосування частотних регуляторів FUJI, Yaskawa та Omron.

7. Застосування найкращих приводів ведучих світових компаній, лебідки - Prisma S.r.l., "Ziehl-Abegg AG", Alberto Sassi S.p.A., Faymesa, Wittur, Eleforce S.r.l., гідравлічні системи - Wittur Hydraulic Drives s.r.l. (привід визначається по технічним завданням ліфта).

8. Застосування автоматичних дверей шахти та кабіни найкращого світового виробни-ка ліфтових дверей - Італійської компанії Prisma S.r.l. (можливість виконання автоматичних дверей 4х4 метри, круглих дверей, скляних дверей, дверей з нижнім приводом). Виконання дверей з вогневитривалістю ЕИ-60 та ЕИ-120. (Стандарту України та стандарту EN-81).

9. Можливе застосування дверей шахти та кабіни розпашних, як ручних так і автоматичних (спільна розробка з компанією Vicini & c. s.r.l.), в тому числі виконання дверей з вогневитривалістю ЕИ-60 та ЕИ-120.

10. Застосування найкращих направляючих - Італійської компанії Marazzi S.r.l.

11. Застосування систем безпеки та ліфтових компонентів найкращих світових виробників - Cobianchi Liftteile AG CH, Dynatech Dynamics & Technology S.L., P.F.B. mechanical lift components, P+S Polyurethan-Elastomere GmbH & Co. KG, Henning GmbH, Dra-ka Elevator Products та інші.

12. Застосування тросів відомих компаній - Pfeifer Drako Drahtseilwerk GmbH & Co. KG, Schweiz Brugg Drahtseil AG, Gustav Wolf Seil- und Drahtwerke GmbH & Co. KG та Draka Elevator Products.

13. Спільна розробка та виробництво ескалаторів з Італійською компанією TECNO s.r.l.

Оздоблення:

1. Кабіна та двері оздоблюються по замовленню замовника. Від простого фарбування порошковою фарбою Ral (колір на вибір замовника, повний спектр гамми кольорів), до ви-конання в нержавіючій сталі італійської компанії Steel Color S.p.a. (більше 100 видів деко-ративної нержавіючої сталі)

2. Можливе виконання панорамних ліфтів, з різними видами виконання скляних стін (стандартні, трапеції, круглі, скляна стеля, скляна підлога, скляні двері).

3. Можливе оздоблення купе як пластифікованим металом, так і дорогоцінними сор-тами деревини.

4. Виконання підлоги – від простого лінолеуму, рифленого алюмінію, до натуральних або штучного мармуру та граніту.

5. Виконання стелі ліфтів прямих, арочних, з різними варіантами освітлення.

6. Найкращий підхід та виконання для спеціальних ліфтів, в тому числі ліфтів для інвалідів та лікарняних ліфтів.

Документація:

1. Компанія надає повний комплект технічної документації на українській або російській мові + оригінал на компоненти на англійській мові.

2. В онлайн режимі надається консультації стосовно монтажу, налагодженню та обслуговуванню ліфтів та ліфтових компонентів.

3. При необхідності, представник компанії виїжджає на об’єкт для надання допомоги при монтажі, налагодженні та обслуговуванню ліфтів.

Сервіс:

1. Компанія формує великий склад запасних частин і компонентів в м. Києві.

При запиті запасних частин відсутніх на складі компанія гарантує поставку будь-якої запасної частини на протязі доби на склад м. Києва.

Термін виготовлення ліфтів в залежності від складності завдання, коливається від 2 до 3 місяців. Поставка стандартних ліфтів до 2 місяців (ексклюзивно, можливі більш стислі строки).

В даний час готується технічна документація та технологічна лінія по виробництву ескалаторів, травілаторів та автомобільних паркінгів.

02099, Київ, вул. Бориспільська, 9
Тел.. 369-53-91, тел./факс 369-53-92
http: //www.bravo-lift.com/
е-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.


 
 
 
© 2018 ПАТ "Київський радіозавод". Все права защищены.
© Дизайн - Спейс-ІнформВхід